Ротирачки Pushup се Справува,Диск Push-up Прозорци за Подот,Совршен Push Up Барови за Домашна Канцеларија Вежби Тренингот Обука,1 Пар
Свеж

Ротирачки Pushup се Справува,Диск Push-up Прозорци за Подот,Совршен Push Up Барови за Домашна Канцеларија Вежби

DEN 623.76

Достапно е за нарачката

????【Сите круг Вежба】Pushup стојат Дизајниран за да ја ротирате малку, ангажирање на повеќе мускули и зголемување на силата и дефиниција во грбот, рамењата, градите, грбот и abs, да имате здравје. ????【Rotatable Вие сте во голема мера го гарантира тело за безбедност за време на вежбање.на домашна опрема за мажи. ????【Ergonomical Дизајн се Штити Зглобовите】- уникатен дизајн на push-up барови може да се заштити вашиот зглоб од повреди или повреди за време на вежбање.го намалува видот и ги штити зглобовите, Тоа ќе го направи push-up прозорци полесно и безбедно.abs тренингот опрема. ????【ЛЕСНИ, ПРЕНОСЛИВИ И ДОАЃА ЦЕЛОСНО СОБРАНИ】 доволно мали и лесен доволно за да се спакуваат во секоја торба за да ги однесе каде што сакате да вежбате, но доволно силни и евтини доволно за да добиете неверојатно вредност од како, совршени сила за обука опрема.Земете го вашиот pushups на следното ниво со Pushup.Дизајниран за да ги ротира за време на pushups, на Pushup Елита ја зголемува мускулната активирање како тело сосови, пониски.Ова зголемување на активирање може да резултира во повеќе мускулна сила и дефиниција во грбот, рамењата, грбот, градите, и abs.На рачки, исто така, намалување на болки вирус во зглобовите и лактите преку физичко тело движење, со ергономски костец кои помагаат да се дистрибуираат тежина рамномерно и да се намали притисокот поени.Со off-road-стил одиш, на pushup безбедно костец сите подни површини.Тежина Вест подготвени со тежина капацитет до 400 кг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.