MEW им Помогнам на Барови, Солиден Челик Pushup Стои со Удобно Пена Зафат и Не се Лизга Барови, Погоден за Домашна Фитнес Употреба
Свеж

MEW им Помогнам на Барови, Солиден Челик Pushup Стои со Удобно Пена Зафат и Не се Лизга Барови, Погоден за Домашна

DEN 2308.80

Достапно е за нарачката

Зголемете ја вашата телесна тежина обука : Совршен push-up за sculpting рацете, рамењата, градите, основни и назад, поефективно и поефикасно.S-облик pushup стои со ергономски дизајн, стабилна триаголник сила, посилна научни сила, поголема стабилност, посилна поддршка и цврстина.Пренослив, лесни фитнес опрема, кои се совршени за push-up прозорци дома, салата, канцеларија или патување.Ви овозможува да се задржи директно зглобовите толку далеку помалку стрес и притисок на зглобовите и зглобовите, што значи дека можете да направите повеќе страна позиции и немаат зглобот болка, така што може да се направи повеќе и подобро push ups-от.Удобно, не-пропадна зафат, дебели двојно-дек EVC пена исполнет справи обезбедува удобен зафат.Се разбира, зафат го прави полесно да се концентрираат на престојуваат совршен.Детали : - Стабилна триаголен поддршка, да се намали стресот на зглобовите.- Силен, издржлив хром челик барови и многу стабилна - немаат страв дека тие ќе се скрши, виткајте или колапс.- Овој производ може да се одржи 100kg (220 lb.) за Класичен или 150kg (330 lb.) за Ултра.Спецификација : - Материјал : Јаглероден челик - Size : 7.1 x 4.7 x 5.1 инчи - Тежина : 14.8 унци - капацитет на носивост : 150 кг - Пакет Вклучуваат : 1x Push-up заградата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.