VMS им Помогнам на stnads, Push-up бар Горниот дел од Телото Тренингот Тренер
Свеж

VMS им Помогнам на stnads, Push-up бар Горниот дел од Телото Тренингот Тренер

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Пренослив, лесни фитнес опрема, кои се совршени за push-up прозорци дома, салата, канцеларија, или на патување.Држи ги во вашата торба и вие сте сите во собата.Издржливи тоа е погоден за маж или жена да се направи pushup тренингот или мускулна подобрување.Вклучува : еден пар на Push up штандови.Два НАЧИНИ : -за Да го користите push-up барови, место нив на подот во истата точка да се стави вашите раце за време на push-up.Контрола на рачки и изврши push-up како што нормално би.-едноставно капка колената на земјата и не push-up прозорци од таа позиција.На push-up барови се уште ќе ви помогне ако ви се прави push-up прозорци од вашиот knees What придобивките со нашите push up барови?- Градите на Мускулите - Abdominals core мускулите - Deltoid - Лактите - Triceps Brachii - Biceps Package Вклучуваат : Притисни До Барови .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.