Притисни До Барови со Прилагодливи Рака Зафат Strengthener, Екстра Дебели Не се Лизга Пена Зафат, Преносни им Помогнам на Рачки за Подот со Мажи/Жени
Свеж

Притисни До Барови со Прилагодливи Рака Зафат Strengthener, Екстра Дебели Не се Лизга Пена Зафат, Преносни им

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

【ЗГЛОБ Бои : црвена и црна;Материјал : ПВЦ и мека пена амортизирање;Издржлив и сигурен;Анти-лизга материјали;Може да се користи на речиси секоја површина;Големина : 9.06 x 5.6 4.74 x-инчен;подароци : скокни јаже;Екстра-сјајна и издржливи барови.Воз потешко од кога било досега, со push-up стојат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.