Fashionazzle Жените Солидна Класичен Zip До Quilted Краток Самоубиец Јакна Поместена Грб
Свеж

Fashionazzle Жените Солидна Класичен Zip До Quilted Краток Самоубиец Јакна Поместена Грб

DEN 599.52

Достапно е за нарачката

100% Полиестер.Патент затворање.Класичен Поместена Самоубиец Кратка Јакна.Патент Нагоре, 2 Предниот Џеб & Патент Комунални Џеб на Левиот Ракав.Содржина : 100% Полиестер.Увезени.Предупредување : Производи без "Fashionazzle" таг може да се разликуваат од сликите и квалитет.Ве молиме проверете Продаваат од страна на "Fashionazzle" пред додавање на производ на вашата количка.Моделот носи S големина.Модел : Биста-32, Половината 24 Боја Напомена : Поради monitor settings, ние не може да гарантира дека бојата што го гледате на вашиот екран, како точната боја на производот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.