Straight Edge Стегање Алатка, Мултифункционални Работ Менгеме Еден Вретено за Машини за Индустрија
Свеж

Straight Edge Стегање Алатка, Мултифункционални Работ Менгеме Еден Вретено за Машини за Индустрија

DEN 563.76

Достапно е за нарачката

[ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ] Усвојува дебели завртка род, тоа има силен стегање сила, висока цврстина, и силни и не е лесно да се скрши. [АНТИ ЗАМОР] Усвои гума не се лизга рачка, има удобен зафат и е погодна за долгорочно работење. [ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] Челик менгеме тело се користи, има висока цврстина, отпорност на корозија, издржливост, и континуирана компресија. [ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА] Тоа може да го реши проблемот на лесно изданија во средината кога стегање големи или тенки плочи, и да ви помогне да работат повеќе лесно. [БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН] Компресија доказ гума ракав се користи, тоа може да го намали можноста за несреќи и спречување на работното парче од тоа да биде сериозна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.