Szliyands Одредување Клип, Универзална Ограда Клип Одредување G-Менгеме Брзо Одредување Клип Машини Алатки (Сина)
Свеж

Szliyands Одредување Клип, Универзална Ограда Клип Одредување G-Менгеме Брзо Одредување Клип Машини Алатки (Сина)

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

име на производ: Универзална Ограда Стеги.ФУНКЦИЈА : ви Овозможи брзо да се обезбеди широк спектар на помошни огради до вашиот постоечки табела saw, бенд видов, и рутер табела огради без мешање или се во начинот на дополнителни акции, нож или во вашите раце.ПРЕМИУМ ИЗГРАДИ : Компактен и лесен, тие поседува ергономски менгеме копчиња, и цврсто тело е направен од висок квалитет на алуминиум за долготрајна издржливост.Стегање опсег е 45 mm -150 мм, и како G стегач за квалитет е загарантирана, може да се користат со доверба.РАЗНОВРСНА : Стеги може да се користи индивидуално и како се запре блокови или да се користат во парови како жртвено огради, половина-огради и resaw огради – совршени за обликување на мебел собранието, cabinetry и машини за апликации Направена за леснотијата во фитинг сите расположливи ограда.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.