Entatial Работ Менгеме, Straight Edge Стегање Алатка за Брзо Еден Вретено за Машини за Индустрија
Свеж

Entatial Работ Менгеме, Straight Edge Стегање Алатка за Брзо Еден Вретено за Машини за Индустрија

DEN 542.16

Достапно е за нарачката

[ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ] Усвојува дебели завртка род, тоа има силен стегање сила, висока цврстина, и силни и не е лесно да се скрши. [ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] Челик менгеме тело се користи, има висока цврстина, отпорност на корозија, издржливост, и континуирана компресија. [ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА] Тоа може да го реши проблемот на лесно изданија во средината кога стегање големи или тенки плочи, и да ви помогне да работат повеќе лесно. [БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН] Компресија доказ гума ракав се користи, тоа може да го намали можноста за несреќи и спречување на работното парче од тоа да биде сериозна. [АНТИ ЗАМОР] Усвои гума не се лизга рачка, има удобен зафат и е погодна за долгорочно работење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.