IRWINQUICK-GRIPWide Менгеме Замена Влошки за Средни Должност и Тешки-Должност Стеги, Сет од 2, 1964753
Свеж

IRWINQUICK-GRIPWide Менгеме Замена Влошки за Средни Должност и Тешки-Должност Стеги, Сет од 2, 1964753

DEN 215.76

Достапно е за нарачката

Влошки се спречи стеги од marring површини со distribuiting стегање сила во поширока површина.За користење со ИРВИН(r) на Среден Должност и Тешки-Должност Една Рака Бар Стеги.Се инсталира лесно во минути.Сет од 2 Влошки.НАПРАВЕТЕ ПОВЕЌЕ СО БРЗО СТИСОК ДОДАТОЦИ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.