Работ Менгеме,Едно Вретено Работ Менгеме F Напишан Брзо Мултифункционален Фиксна Straight Edge се Стега за Машини за
Свеж

Работ Менгеме,Едно Вретено Работ Менгеме F Напишан Брзо Мултифункционален Фиксна Straight Edge се Стега за Машини

DEN 2354.40

Достапно е за нарачката

【ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА】Тоа може да го реши проблемот на лесно изданија во средината кога стегање големи или тенки плочи, и да ви помогне да работат повеќе лесно. 【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】Челик менгеме тело се користи, има висока цврстина, отпорност на корозија, издржливост, и континуирана компресија. 【БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН】Компресија доказ гума ракав се користи, тоа може да го намали можноста за несреќи и спречување на работното парче од тоа да биде сериозна. 【ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ】Усвојува дебели завртка род, тоа има силен стегање сила, висока цврстина, и силни и не е лесно да се скрши. 【АНТИ ЗАМОР】Усвои гума не се лизга рачка, има удобен зафат и е погодна за долгорочно работење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.