Saucony Жените Kinvara 7 Работи за Чевли
Свеж

Saucony Жените Kinvara 7 Работи за Чевли

DEN 2397.60

Достапно е за нарачката

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Природно-серија работи на чевли кој убедливо чипка-чувар шалче со мулти-поврзана мрежа. 4 mm пета-да-пети форумот.EVERUN midsole амортизирање.Отстранлив insole.Флексибилни IBR+ outsole со XT-900 јаглерод гума.На kinvara е лесен одговорно водење чевли Saucony е меѓу најпочитуваните имиња во трчање.Ние нудиме широк спектар на трчање и одење чевли, секој со Saucony марка одговара, се чувствуваат и перформанси.Ние сум поминал години проучување на биомеханиката на врвни спортисти.Нашата цел?Да се развијат креативно инженерство на системи кои зголеми вашиот настап во вашата специфична активност, што ќе ви овозможи да се фокусирате на активност наместо на опрема.Од нашите истражувања се многу иновативни Saucony концепти.Напредни технологии-како Grid, првата единствена-базирани стабилност и амортизирање систем-да се обезбеди предност на спортистите од сите типови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

adidas Мажите Supernova
Свеж
adidas Мажите Supernova
Достапно е за нарачката
DEN 1125.12
Оценка на купувачите:

Најк Mens Трчање
Свеж
Најк Mens Трчање
Достапно е за нарачката
DEN 1972.08
Оценка на купувачите:

Најк Mens Трчање
Свеж
Најк Mens Трчање
Достапно е за нарачката
DEN 1972.08
Оценка на купувачите: