Брукс Жените Адреналин GTS 21
Свеж

Брукс Жените Адреналин GTS 21

DEN 3000.00

Достапно е за нарачката

Синтетички-и-мрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.ОВАА ЖЕНИТЕ ЧЕВЛИ Е ЗА : Тркачи во потрага за поддршка чевли кои е мека и мазна, Адреналин GTS 21 нуди подобрена возење и сигурен поддршка за сепак вашето тело се движи, така што може да заборавајте на чевли и да уживате во се кандидира.Оваа Брукс Адреналин GTS 21 е заверен PDAC A5500 Дијабетична чевли и е дадена на APMA Печат на Прифаќање.ПОДДРШКА И ПЕРНИЦА : Обезбедува само точниот износ на стабилност и поддршка, одличен за overpronation додека обезбедување на високо зацврсна амортизирање.Идеален за пат води, крстот обука, салата или каде можеби ќе сакате да ги земете!Претходник : Адреналин GTS 20. БАЛАНСИРАНА, МЕКА АМОРТИЗИРАЊЕ : ДНК ЛОФТ Несреќа Подлога перници секој footfall и работи со Bio Mo Go ДНК за да се прилагодат на секој чекор.МОДЕРНИЗИРАНИ ОДГОВАРА : рационализација, конструиран мрежа горниот дел со 3 D Одговара Печати нуди структура и докажани одговара на Адреналин е познат по-без вишокот на големо.GUIDERAILS ХОЛИСТИЧКИ СИСТЕМ за ПОДДРШКА : го пренесе нашиот фокус надвор од нозете на повеќето повреди склони дел од тркач на телото : колената.Guide Rails се задржи се движи удобно со водење вишокот на движење во проверете.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Најк Mens Трчање
Свеж
Најк Mens Трчање
Достапно е за нарачката
DEN 2084.40
Оценка на купувачите:

Најк Mens Трчање
Свеж
Најк Mens Трчање
Достапно е за нарачката
DEN 1972.08
Оценка на купувачите:

adidas Мажите Supernova
Свеж
adidas Мажите Supernova
Достапно е за нарачката
DEN 1125.12
Оценка на купувачите:

adidas Мажите Supernova
Свеж
adidas Мажите Supernova
Достапно е за нарачката
DEN 1125.12
Оценка на купувачите:

adidas Мажите Supernova
Свеж
adidas Мажите Supernova
Достапно е за нарачката
DEN 1125.12
Оценка на купувачите: