Најк Mens Трчање
Свеж

Најк Mens Трчање

DEN 1972.08

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина.вештачки единствена.Flyknit горниот обезбедува лесен водат и поддршка.Најк Реагираат технологија создава исклучително мирно возење.Лиен пета дава сигурна, стабилна се чувствуваат.Contoured јака наоѓа веднаш под вашиот глуждот за удобно се вклопуваат.Outsole модел има јасни гума на forefoot и пета за трајни влечење само каде што треба.На Најк Еп Реагираат Flyknit 2 зема мазна, лесна изведба на следното ниво.На Flyknit горниот согласува да ногата, со минимална, поддршка дизајн.Underfoot, трајни Најк Реагираат технологија пркоси не се согласува со тоа и меки и одговора.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Најк Mens Трчање
Свеж
Најк Mens Трчање
Достапно е за нарачката
DEN 2084.40
Оценка на купувачите:

Најк Mens Трчање
Свеж
Најк Mens Трчање
Достапно е за нарачката
DEN 1972.08
Оценка на купувачите:

adidas Мажите Supernova
Свеж
adidas Мажите Supernova
Достапно е за нарачката
DEN 1125.12
Оценка на купувачите:

Најк Mens Трчање
Свеж
Најк Mens Трчање
Достапно е за нарачката
DEN 1972.08
Оценка на купувачите:

Најк Mens Трчање
Свеж
Најк Mens Трчање
Достапно е за нарачката
DEN 1972.08
Оценка на купувачите: