Nike Women ' s Патики за Трчање Чевли
Свеж

Nike Women ' s Патики за Трчање Чевли

DEN 1319.76

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ДИШЕ : мрежа внатре обезбедува вентилација, што резултира во екстра-удобно мажите одење чевли.Мрежа поставата фитили пот далеку од твоите нозе, држејќи ги на ладно и суво, а исто така подобрување на целокупната breathability.ИЗДРЖЛИВИ : материјалите кои се користат се од одличен квалитет, осигурувајќи дека чевли се трајни.Оваа чевли ќе ви трае долго време и е во голема мера се прилагодува на различни временски услови и теренски услови.ПРИЛАГОДЛИВ : На прилагодливи чипка затворање ви овозможува да се прилагоди одговара на чевлите за вашите специфични нога форма.Можете да се стегне тоа да го зголеми својот зафат за совршено одговараат на ситуацијата што сте.СТИЛСКИ : појавата на чевли е естетски префинета.Убава мешавина на бои користење на розова боја во различни делови на чевли.Силуета на чевли се појавува за да одговараат на тренд меѓу патики глави, тоа се убави и шарени.РАЗНОВРСНА : Погоден за широк спектар на активности, вклучувајќи трчање, џогирање, салата, спорт, спортски, секојдневен, работата, одмор, шопинг, возење, кампување, патување, затворен и активности на отворено, и така натаму.Тоа исто така може да се спротивстави тешки услови, дали топла или ладна.Жените трчање од Nike.Модел - WMNS Најк СЛОБОДНИ RN 2018 Референца 942837-007.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

adidas Мажите Supernova
Свеж
adidas Мажите Supernova
Достапно е за нарачката
DEN 1125.12
Оценка на купувачите:

adidas Мажите Supernova
Свеж
adidas Мажите Supernova
Достапно е за нарачката
DEN 1125.12
Оценка на купувачите:

Најк Mens Трчање
Свеж
Најк Mens Трчање
Достапно е за нарачката
DEN 1972.08
Оценка на купувачите: