Saucony Жените Кохезија 13 Работи за Чевли
Свеж

Saucony Жените Кохезија 13 Работи за Чевли

DEN 1015.20

Достапно е за нарачката

Синтетички-и-мрежа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу средината на врвот од лак.Грид технологијата со Versa Foam амортизирање Трајни гумени outsole за дури и најтешките вежби поддршка гумени облоги за чевли категорија : неутрален pronation : неутрален отпорен на вода : Нема водоотпорен : нема офсет : 12mm.Технички Спортски Чевли.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Puma Men ' s Трчање
Свеж
Puma Men ' s Трчање
Достапно е за нарачката
DEN 1318.80
Оценка на купувачите:

adidas Мажите Supernova
Свеж
adidas Мажите Supernova
Достапно е за нарачката
DEN 1125.12
Оценка на купувачите:

adidas Мажите Supernova
Свеж
adidas Мажите Supernova
Достапно е за нарачката
DEN 1125.12
Оценка на купувачите: