Неверојатна Сила Рачни тушеви со 7 Спреј Поставување Масажа, Спа Showerhead со Прилагодливи Вшмукување Чаша и Заградата 4 Рачен Туш со Екстра Долго Црево 71 инчи до 6 стапк
Свеж

Неверојатна Сила Рачни тушеви со 7 Спреј Поставување Масажа, Спа Showerhead со Прилагодливи Вшмукување Чаша

DEN 403.20

Достапно е за нарачката

【ПОВЕЌЕ СПРЕЈ 7 SETTINGS】моќен и мулти-функционална рачни showerhead има 6 различни спреј модели вклучуваат Проширување Спреј, Дожд, Масажа, Дожд+ Проширување Спреј, Дожд+ Масажа спреј, Пауза (Лево), за Пауза(Десно) начини кои го прават притисок за зголемување на ефектот за крајна туш искуство дури и при низок притисок.Водата што се користи е 1.8 gpf. 【ДВОЈНА ЗАГРАДАТА ПОГОДНОСТ ПОСТАВИТЕ】Ние вклучуваат и : рачни туш главата, 71 инчен туш црево, туш заграда, плус дополнителни Вшмукување Отстранлив Ѕид Стапка(туш рака не се вклучени).На вшмукување чаша туш држачот ви овозможува да го поставите туш рака во било која саканата висина.Лесно туширање на стабилна туш стол, се направи туширање повеќе погодна за сите возрасти и висина за деца, возрасни, старец или вашите миленици. 【71 ИНЧЕН ЕКСТРА ДОЛГ ТУШ ЦРЕВО】нерѓосувачки челик туш црево мерки 71 инчи(6 метри) која обезбедува вистинска флексибилност и удобен за перење искуство, да се користи за чистење на када/туш комбинација или вашите миленици. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】туш главата и телото заградата планината се изработени со највисок квалитет хром позлатен ABS материјали, цврсти и трајни, не се токсични или олово.На TPR меки силиконски млазницата спречува минерални акумулација и е лесно да се отстрани со вашите прсти.Не ' рѓосувачки Челик Црева се направи висока-притисок туш главата во собата светлина, висока јачина и не rusting или исчезнува. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】Сè што е вклучена за лесна инсталација.Нема потреба да се јавам водоводџија, инсталира рачно прилагодливи тушеви со црево за неколку минути, со само една рака-заострување на конекција.Одговара на секој стандард туш рака.Неверојатна Сила со Висок Притисок Рачни тушеви со 7 Спреј Поставување Масажа, Спа Showerhead со Прилагодливи Вшмукување Чаша и Заградата 4" Рачен Туш со Екстра Долго Црево 71 инчи до 6 стапки Хром.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.