Luxsego Висок Притисок, Рачен Туш Глава 5-Поставување на Моќни Туш Спреј Против Низок Притисок Снабдување со Вода Цевковод со Црево со 59 ПВЦ Туш Црево, Прилагодлив Соли?
Свеж

Luxsego Висок Притисок, Рачен Туш Глава 5-Поставување на Моќни Туш Спреј Против Низок Притисок Снабдување со

DEN 1257.60

Достапно е за нарачката

Моќен и мулти-функционална рачни showerhead комплет е совршен за менување на вода со низок проток и притисок situaiton.Twine туш рака со тефлон лента за да се обезбеди водонепропусен насока на стрелките на часовникот завртка туш заградата на тоа. ★ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Ние се стремиме да им обезбеди на клиентите со најдобра услуга, ако имате било какви прашања, вие сте добредојдени да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 24 часа. ★ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Нашата пакет ги содржи сите додатоци, вклучувајќи рачен туш главата, туш заграда, 60 инчи туш црево, тефлон лента, итн.Прилагодување на вртливата топката да топол туш позиција.Ако limescale депозити се тврдоглави, се впие туш главата во бел оцет 4~6 часа и исплакнете темелно пред да се користат.Супер детални инструкции, водич ќе го инсталирате туш главата, чекор по чекор, од отстранување на старите showerhead за тестирање на перформансите.Место за миење (обезбедени) во конусна крајот на туш црево, го поврзете со вашата рака туш главата.Туш Главата првично беше измислен да ви донесе луксузен туш искуство.Моќ Ветер : - Вода пука надвор од надворешниот слој дупки. ★ ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - Туш главата и телото Заградата Планината се направени од Издржлив ABS инженеринг одделение пластика, цврсти и издржливи.★ 5 СПРЕЈ РЕЖИМИ за сликање - Можете да изберете количина на вода што треба и лесно да се контролира различни вода под притисок.Туш заградата се направени од издржлив АБС материјал и прилагодливи заеднички се изработени од месинг, кои не само што има добра товарот капацитет, но, исто така, може да се прилагоди на агол на волја.Уживаат во луксузен туш искуство сега!.Супер детални инструкции, водич ќе го инсталирате туш главата, чекор по чекор, од отстранување на старите showerhead за тестирање на перформансите. 59 ПВЦ Туш Заградата x 1.Прилагодување на вртливата топката да топол туш позиција. 5 Спреј Settings туш главата може да ги исполни сите членови на семејството барање, тие може да избере најмногу удобно mode да се опуштите и масажа.Висок притисок туш главата форма ритмичка вода пулсот, која се ослободат вашето тело стрес и болка, нека можете да уживате во природниот СПА дома. 19 моќен ABS млазници се отстранат само тврда вода депозити како што limescale да се осигура дека вие секогаш се чувствуваат целосна сила на овој луксузен дожд туш главата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.