Duttao DT5611 - СЛОБОДАНКА Вежба-Слободен лизгачот на лентата за комбо со 5-Функција showerhead и 5-Функција рачни туш, Масло протри бронза,Заверена да се Исполнат UPC, IPC, ASME A112.18.
Свеж

Duttao DT5611 - СЛОБОДАНКА Вежба-Слободен лизгачот на лентата за комбо со 5-Функција showerhead и 5-Функција

DEN 2159.04

Достапно е за нарачката

Масло Протри Бронза Заврши,Пакет Вклучуваат : Рачен Туш, Фиксен Showerhead, Туш Рака, Слајд Бар и Туш Црево.Оваа туш главата овозможува 5 спреј прилагодувања, целосно да уживаат едни со спреј шема ви нуди задоволство бања и прекрасно искуство.Едноставно и како user-friendly дизајниран, врвот туш е директно и спин-lockingly поврзани со водоводна цевка.Тоа е лесно да се инсталира, вежба-бесплатно,потврди позиција, само треба да се отстрани печат од лепило назад, цврсто притиснете го копчето за управување опрема цврсто на ѕидот. 5" 5 -позиција ABS туш главата. 60" од не ' рѓосувачки челик туш црево со месинг конусна орев и месинг хексадецимален орев.Боја : Масло Гума Бронза.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.