Кингстон Месинг CC3161 Гроздобер Претворат во Туш Без Spout и Showerhead, 62-Инчен, Полиран Хром
Свеж

Кингстон Месинг CC3161 Гроздобер Претворат во Туш Без Spout и Showerhead, 62-Инчен, Полиран Хром

DEN 2638.80

Достапно е за нарачката

Ликовна уметничка изработка. 3/8" IPS влезот теми. 62" должина. 5/8" дијаметар на цевка.Убава премиер заврши.Ѕидот поддршка заградата се вклучени.Сите монтажа хардвер вклучени.Боја : Полиран Хром Када додатоци се многу повеќе отколку само бенефиции околу кадата.Тие можат да го подобрат и да се воздигне када е изгледот и функционалноста.Со право објекти во рака, можете да додадете талент и софистицираност на вашата бања без никаков напор.Додатоци вклучуваат адаптери, caddies, таванот и го поддржува, overflow плочи, туш огради, туш risers, вентил сетови, када основи, када канализација, када нозе, када планината couplers, пренос, вентил сетови, када монтажа барови, када risers, када spouts, када снабдување колена, и на ѕид унија екстензии.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.