AXXESS Гм Plug-N-Игра Т-Темперамент за Секира-Dsp
Свеж

AXXESS Гм Plug-N-Игра Т-Темперамент за Секира-Dsp

DEN 535.92

Достапно е за нарачката

Т-темперамент за одберете ГМ возила.Основни и едноставни plug-n-игра темперамент.Мора да се користи со СЕКИРА-DSP Дигитален Сигнал Процесор (се продава одделно).Лесна инсталација на СЕКИРА-DSP.Издржливи и долготрајни.Axxess Комбинира Интерфејс и DSP за Дигитален, Аналоген или Не-Засилена Возила!Од фиксно ниво излез за дигитални системи за аналогни фабрика системи, или дури и додавање сабвуфер на OE систем, разновиден СЕКИРА-DSP има монтери се опфатени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Metra 99-8209 Scion 04-Up Dashkit
Свеж
Metra 99-8209 Scion 04-Up Dashkit
Достапно е за нарачката
DEN 407.76
Оценка на купувачите: