Reisport Дами Кука и Јамка Нерамна Бар Костец, Медиум
Свеж

Reisport Дами Кука и Јамка Нерамна Бар Костец, Медиум

DEN 1438.80

Достапно е за нарачката

Најпопуларните зафат во светот.Disport костец се произведени во Швајцарија под најстрога спецификации со користење само на најдобрите квалитет кожа.За големината, мерка од совет на најдолгата прст да база на дланка.Xx-small (до 5.5"), x-small (5.5-6"), мали (6-6.5"), Средна (6.5-7"), големи (7-7.5"), x-large (7.5" и нагоре).Мерка 2 инчен широк низ дланка областа на рака.Изградени со две прст дупки и мали гумени dowel дека е залепен и пораби на контрола.Најдобрите Гимнастика dowel костец на пазарот.На reisport дами нерамна зафат бар е изграден со две прст дупки и мали гумени dowel дека е залепен и пораби (не се врзани.) на зафат.Стисокот е да се носи во првиот зглоб на средината два прста.Кука и јамка затворање на зглобот овозможува безбедна одговара на било gymnast.СПЕЦИЈАЛНА кожа ја прави оваа најдолго трае и најбезбедно контрола на пазарот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.