TOPGOD Бебе Девојка Деца Секојдневен Прашка Фустан без Ракави Litchi Печатени Ремени Принцеза се Облекуваат Облека
Свеж

TOPGOD Бебе Девојка Деца Секојдневен Прашка Фустан без Ракави Litchi Печатени Ремени Принцеза се Облекуваат

DEN 102.00

Достапно е за нарачката

★✈Материјал : Памук мешавина, Мека и дише ткаенина, удобно за лето. ★✈За Големината☞ Азија Стандардна Големина, НЕ Големина.Па тоа се препорачува да го изберат поголем големина од вообичаеното, кога купувате.Зголемување 1-2 Големина може да се чувствуваат поудобно. ★✈Атрактивни светли цвеќиња на моделот, ќе ги споделите со вашите девојки биде центар.Не исчезнат после миење, littl девојки може да остане удобно и кул сите времиња. ★✈Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија се Исушат;Што ќе го добиете : 1 PC Фустан. ★✈ Прилики : Овие симпатична фустани погоден за секојдневен носат, streetwear, отворено активност, плажа одмор, посебни прилики како. (〃'▽'〃) Здраво, Пријатели, Добредојдовте на топло TOPGOD продавница!Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи имате задоволителен шопинг искуство!Ние нудиме различни видови на големо производи за вас, вие сте личност од доверба,Се нешто што сакате!!Ако имате било какви прашања.Ние ќе ви одговори со во рок од 24 часа,ви нудиме нашите најдобри услуги.★Опис на производот : Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : Памук Blend Pattern Тип : Cartoon Collar : Плоштадот Neck Sleeve должина : Sleeveless Main Боја : Како На Сликата Show Style : Fashion Stylish и моден дизајн се направи вашето бебе повеќе attractive Great за обичните, Секојдневни, партија или photoshoot, исто така, една одлична идеја за бебе покаже gifts It е направен од високо квалитетни материјали,Мека рака чувство, без било штета на вашето бебе е skin Please им овозможи на мало 1-3cm разликата се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот прилагодување,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2.54 cm Attention plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 PC Фустан.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.