Патент V Деколте, Блузи, за Жени е Пеперутка Печати Блуза Секси Домот Pullover Краток Ракав Цврст Т Кошула
Свеж

Патент V Деколте, Блузи, за Жени е Пеперутка Печати Блуза Секси Домот Pullover Краток Ракав Цврст Т Кошула

DEN 235.92

Достапно е за нарачката

совршено да се совпаѓаат со твоите фармерки и вашите омилени потпетици за да го прикажете вашиот личен стил.натпревар и со фармерки панталони leggings и шорцеви погодна за летен одмор секојдневен outtings канцеларија училиште дома и секојдневно носење. ❤ СЕКОЈДНЕВЕН ОБЛЕКА - Тоа е Толку Лесно да се Носат Со Здолништа или Бела Jeggings За Згодна Лето Стил!Вие Брзо Ќе Падне во Љубов со Оваа Убавина!.❤ ЛАДНО РАМО ТОП - Овој Краток Ракав Врвни Карактеристики Ладно Рамо, Кавга Ракав и Цветни Печатење на Кошула - Тоа е Како една Прекрасна Стил!И Ние сакаме Мила Ладно Рамо Cutouts на Износени Ракави!.Сезона : Летни Пол : Жените Стил : Дневно/Неврзан Материјал : Полиестер Шаблон Тип : Печатени Ракав должина : Краток Деколте : V врат Должина на : Редовната Декорација : Патент Силуета : Изгубат Она што ќе добиете за : 1 X Врвот Забелешка : Поради можни физички разлики помеѓу различни монитори, производот фотографија е само илустративни и не може прецизно да се отслика вистинската боја на објектот примени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.