TOPGOD Жените Лето Кратко Sleeve V Деколте, Краток Цветни Партија Фустан со Џебови
Свеж

TOPGOD Жените Лето Кратко Sleeve V Деколте, Краток Цветни Партија Фустан со Џебови

DEN 316.56

Достапно е за нарачката

Кратко sleeve, v деколте, А-линија, флорални украсени со двете странични џебови дизајн, дише, кожата-допир, го прави да се чувствува релаксирано и удобно.Оваа v деколте модел се облекуваат намали едноставно и коленото должина, со едноставни заврши половината дизајн и корисни за речиси секоја прилика.Натпреварот совети : Торба;Високи Потпетици;Различни видови на чевли.На жив модел на оваа v деколте модел се облекуваат е минимална за да привлечеме внимание кон носителите без оттргнува.V деколте, модел се облекуваат ќе голема за да се носи со пумпи за дневно бизнис или со повеќе раскошен накит и додатоци за одмор партија.Здраво, Пријатели, Добредојдовте на топло TOPGOD продавница!Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи имате задоволителен шопинг искуство!Ние нудиме различни видови на големо производи за вас, вие сте личност од доверба,Се нешто што сакате!!Ако имате било какви прашања.Ние ќе ви одговори со во рок од 24 часа,ви нудиме нашите најдобри услуги.★Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни производи за вашата дневна носи!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или себе си.Сезона : Summer Gender : Women Style : Дневно/Casual Material : Polyester Pattern Тип : print Силуета : Fit What ќе добие : 1 X Фустан Забелешка : Поради можни физички разлики помеѓу различни монитори, производот фотографија е само илустративни и не може прецизно да се отслика вистинската боја на објектот примени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.