TOPGOD 5 Парови Мажите на Жените Перница Глуждот Чорапи 5 Pack Ниска Намали Удобност Дише Секојдневен Чорапи
Свеж

TOPGOD 5 Парови Мажите на Жените Перница Глуждот Чорапи 5 Pack Ниска Намали Удобност Дише Секојдневен Чорапи

DEN 333.60

Достапно е за нарачката

★Дише : Овие работи чорапи се изработуваат од чешлани памук, да ви помогне брзо да ја апсорбира влагата и ослободување пот, мрежа вентилација во лак може ослободување на топлина и да ги задржи нозете сува во текот на целиот ден. ★Ниска намали чорапи' воздух-пропустливост и влага wicking перформанси ќе ги задржи нозете сува свежи и мирис бесплатно цел ден долго. ★Мажите на Жените глуждот чорапи засилен пета и пети за поголема трајност во високо-носат области во подобрување на производот живот.Екстра дебели соочи може да го апсорбира ударот и да се намали триењето. ★Ако овие чорапи не одговара на вашите нозе или не сте задоволни со чорапи, ве молиме контактирајте со нас, ние би сакал да се слушне од вас. ★ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ - Добар појавување за сите на вашите омилени спортски чевли, трчање, качување чевли, брод чевли и секојдневен чевли.Додај во Кошничката и да се Релаксираат вашите нозе Сега.Здраво, Пријатели, Добредојдовте на топло TOPGOD продавница!Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи имате задоволителен шопинг искуство!Ние нудиме различни видови на големо производи за вас, вие сте личност од доверба,Се нешто што сакате!!Ако имате било какви прашања.Ние ќе ви одговори со во рок од 24 часа,ви нудиме нашите најдобри услуги.★ Карактеристики : Дише решетката ткаенина.Страните на чорапи се направени од специјални дише мрежа, добро breathability, без мирис, стилски.Висок квалитет на спортски чорапи : Нашите спортски чорапи се изработуваат од чешлани памук и се со висок квалитет.На чорапи се чувствуваат удобно и се меки и не ја иритираат кожата на нозете.78% Памук, 20% Полиестер, 2% Elastane Model : dw201 Elastic дизајн : Високо еластична влакна дизајн, ребрести insert, не се печати на манжетни, удобно се вклопуваат, без лизгање.Избор и удобност : Нашата дише краток патики чорапи се достапни во бела, црна ,gray Package вклучуваат : 5 пара на чорапи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.