Жените Plaid Чипка Splice Везови Блузи Т-Маица, Фустан Разгореа Ракав Лабава Екипажот Вратот Елегантен Фустани
Свеж

Жените Plaid Чипка Splice Везови Блузи Т-Маица, Фустан Разгореа Ракав Лабава Екипажот Вратот Елегантен Фустани

DEN 487.44

Достапно е за нарачката

????❤Пол : Женска ❤Должина : редовни❤Стил : Случајни,мода❤Големина : S-2 XL❤Мек и еластичен материјал со печати дизајн, удобен и дише да се носат. ????❤ Материјал : Ployester❤ Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашето секојдневно носење. ????❤ Карактеристики : Круг од вратот долг ракав декорација, линија и лабава одговара дизајн покажува вашиот тенок крива, овој фустан ќе направи да изгледам и модата. ????❤Прилики : Единствена туника т-маица, фустан е да не се види преку, совршен за летните секојдневно носење, секојдневен, плажа, забава, одмор, саем, коктел, streetwear и така натаму. ????❤Пакетот вклучува : 1 PC Фустан❤Жените Lapel Ракави Отвори Пред Полите Plaid Вест Јакна Јакна Со Џебови Жени без Ракави Вест со Џебови се Отвори Пред Руно Јакна Грб Јакна Жените Руно Вест Ракави Лесни Атмосфера Zip До Јакна Отворен Фронт на Жените Руно Fuzzy Топло Лесни Ракави Zip До Жените.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.