TOPGOD Жените Лето Повик Краток Ракав V Деколте, Краткото Партија Фустан со Џебови
Свеж

TOPGOD Жените Лето Повик Краток Ракав V Деколте, Краткото Партија Фустан со Џебови

DEN 317.52

Достапно е за нарачката

Материјал : 95%Rayon 5% Spandex, ткаенина е многу мек, еластичен и лесни, супер удобно против вашата кожа.На Цветни Печатење е случаен, на цветни печати за секој фустан можат да бидат различни, но тие дефинитивно се направени од иста шема ткаенина.Дизајни : Длабоко V деколте, Кратки ракави, странични џебови, Midi Должина,империја половината и заврши половината фронт е многу ценет како што е совршен износ на овој вкусен ткаенина cinched и пораби на половината така што тоа не се држат до вас грб и израмните материјал надвор.Големина : X-Small/НИ 0-2,Мали/US4-6 ,Среден/НИ 8-10,Големи/НИ 12-14,X-Large/НИ 16-18 ,XX-Large/20-22,3 X-Large/НИ 24. Оваа симпатична и трендовски облека е совршен за статистика, date night, и сето она помеѓу.Ако имате било какви прашања во врска со овој производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа за да ви даде подобро решение.Здраво, Пријатели, Добредојдовте на топло TOPGOD продавница!Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи имате задоволителен шопинг искуство!Ние нудиме различни видови на големо производи за вас, вие сте личност од доверба,Се нешто што сакате!!Ако имате било какви прашања.Ние ќе ви одговори со во рок од 24 часа,ви нудиме нашите најдобри услуги.★Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е направен од високо квалитетни материјали, трајни производи за вашата дневна носи!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или себе си.Сезона : Summer Gender : Women Style : Дневно/Casual Material : Polyester Pattern Тип : print Силуета : Fit What ќе добие : 1 X Фустан Забелешка : Поради можни физички разлики помеѓу различни монитори, производот фотографија е само илустративни и не може прецизно да се отслика вистинската боја на објектот примени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.