TOPGOD Жените Лето Кратко Sleeve V Деколте, Краток Цветни Партија Фустан со Џебови
Свеж

TOPGOD Жените Лето Кратко Sleeve V Деколте, Краток Цветни Партија Фустан со Џебови

DEN 316.56

Достапно е за нарачката

Кратко sleeve, v деколте, А-линија, флорални украсени со двете странични џебови дизајн, дише, кожата-допир, го прави да се чувствува релаксирано и удобно.Оваа v деколте модел се облекуваат намали едноставно и коленото должина, со едноставни заврши половината дизајн и корисни за речиси секоја прилика.Натпреварот совети : Торба;Високи Потпетици;Различни видови на чевли.На жив модел на оваа v деколте модел се облекуваат е минимална за да привлечеме внимание кон носителите без оттргнува.V деколте, модел се облекуваат ќе голема за да се носи со пумпи за дневно бизнис или со повеќе раскошен накит и додатоци за одмор партија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.