Жените Ладно Рамо Кошула Тај-Боја Кратко Sleeve Круг Деколте, T-Shirt Јазол Пресврт Tee Блуза Секојдневен Блузи, за Жени
Свеж

Жените Ладно Рамо Кошула Тај-Боја Кратко Sleeve Круг Деколте, T-Shirt Јазол Пресврт Tee Блуза Секојдневен Блузи,

DEN 273.84

Достапно е за нарачката

Ве молиме погледнете ги нашите сопствени големина на табелата , и можете да го најдете во нашите слики или од опис.Измијте го со рака во 30-степен вода, висат да се исуши во сенка, се забранува белење.Ние ќе ви одговори со во рок од 24 часа,ви нудиме нашите најдобри услуги.Падот на рамо дизајн покажува линиите на вашите раце и се погодни за топли летни денови.Стил : Совршен како улица носат, плажа носат, одморалишта се носат, мода Т-краток, Тенка резервоарот на врвот за Пролет, Лето, Есен, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.