TOPGOD Жените Лето Домот Секси Вечер Прашка Здолниште, Тенок Фустан без Ракави Backless Долго Фустани
Свеж

TOPGOD Жените Лето Домот Секси Вечер Прашка Здолниште, Тенок Фустан без Ракави Backless Долго Фустани

DEN 310.32

Достапно е за нарачката

✔ГОЛЕМИНА ВНИМАНИЕ : ве Молиме обратете се до последните слики големина на табелата внимателно пред да ја купите. ✔OCCASSION : секси костим за партиски носат, клуб носат, ноќта.Фустанот е hemline fluttering нежно со вашиот движење,многу шармантна телото и назад фигура,како еден вид на прекрасни предели. ✔ПОСТАВЕН : Мода тенок стил за оваа прилично фустан може да ви покаже поставен bodyline. ✔ПЕРЕЊЕ на ГРИЖА : Измијте се Препорачува Со Ладна Вода/Не Кајгана/Висат Или Линија Сува/Мијат со слични бои,кои ќе се зголеми на издржливост на вашата облека. ✔УСЛУГАТА : Услуга тим е подготвен да ви помогне ако е потребно.Ако имате било какви проблеми или прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Ако постои било каков квалитет проблем, ние ќе ја врати стоката за слободни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.