Продолжен Core Фрлија Рашири Филм, 90 Колосек, 20 x 1, 000', 20 Ширина
Свеж

Продолжен Core Фрлија Рашири Филм, 90 Колосек, 20 x 1, 000', 20 Ширина

DEN 2925.60

Достапно е за нарачката

Продолжен основни дела како што е вграден во справи па секој се тркалаат е подготвен да се користи право надвор од кутијата.Лесно да се одржи 1 1/2" со дијаметар од 4 1/2" должина на продолжена јадро.Повеќе економски и побрзо да се користи од здрав или лента.Филмот ќе не остават остатоци на производи.Достапни во случај количини. 20 инчи x 90 мерач x 1000' продолжен core екипа се водат филм.Продолжен основни дела како што е вграден во справи па секој се тркалаат е подготвен да се користи право надвор од кутијата.Лесно да се одржи 1 1/2 инчен дијаметар од 4 1/2 инчи Должина на продолжена јадро.ПОВЕЌЕ економски и побрзо да се користи од здрав или лента.Филмот ќе не остават остатоци на производи.Достапни во случај количини.Пакет кутии заедно, заврши прибор, заштита на текстил, мебел, душеци и многу повеќе!.Заврши скапоцености и делови заедно.Заштита на објекти од гребнатини, scuffs, прашина, дамките и оштетување за време на потег или складирање.Филмот се држи до себе, едноставно се водат и се заврши така предмети остане безбедно и стабилизира.Не леплива остатоци остави зад себе еднаш на филмот е отстранета.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Sparco 56018 Водат Wrap Film
Свеж
Sparco 56018 Водат Wrap Film
Достапно е за нарачката
DEN 503.76
Оценка на купувачите: