Flameer 8 Парчиња Тешки Ratchet Двојно J Кука за 1inch 25мм Вратоврска Надолу Рака Webbing
Свеж

Flameer 8 Парчиња Тешки Ratchet Двојно J Кука за 1inch 25мм Вратоврска Надолу Рака Webbing

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

Max.кршење сила : Прибл. 850kg.Тешки ratchet двојно J кука.За замена се користат за крајот на ratchet на вратоврска падови, ratchet ремени, приколката на рака и така натаму.Силен, здрав, издржливи и отпорни на корозија.Универзална одговара на стандардот 2.5 cm/1inch широк webbing.Опис : - Тешки ratchet двојно J кука - Силен, здрав, издржливи и отпорни на корозија - За замена се користат за крајот на ratchet на вратоврска падови, ratchet ремени, приколката на рака и така натаму - Универзална одговара на стандардот 2.5 cm/1inch широк webbing - Макс.кршење сила : Прибл. 850kg Specification : - Материјал : Висока цврстина челик Боја : Злато - Димензија (L x W x H) : Прибл. 4.8 x 4.1 x 2.8 cm/1.89 x 1.6 x 1.1 инчен - Кука Дебелина : Прибл. 0.6 cm/0.24 инчен - Количина : 8 Pieces Package Вклучува : 8 Парчиња Ratchet Двојно J Hook Your задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.