ЛЕГО VIDIYO Народната Бајка Beatbox 43110 Изградба Комплет Играчка; Инспирира Децата да се Насочи и Ѕвезда во Нивната Сопствена Музика Видео записи; Нов 2021 (89 Парчиња)
Свеж

ЛЕГО VIDIYO Народната Бајка Beatbox 43110 Изградба Комплет Играчка; Инспирира Децата да се Насочи и Ѕвезда во

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

Забавна музика искуство за момче или девојка на возраст од 7 и до кој заслужува лекување.Ги инспирира децата да се насочи и ѕвезда во нивната сопствена музика видео записи со ЛЕГО VIDIYO Народната Бајка Beat Box (43110).На Beat Box огради со простор за чување на Beat Bits и minifigure, така што е идеален за игра на движење.Или употреба на фантазијата светот ефект да се направи магија шума се појави во сцена.Со изборот сетови, плус неделно предизвици и нова музика, деца можат да уживаат во креативните игра, време по време.Се отвори светот на музика, видео одлуки за деца кои сакаат да танцуваат и да се изврши.На Beat Box мерки во текот на 3 на. (8 cm) се високи, 2.Вклучува самовила minifigure, 14 случаен Beat Bits и 2 посебни Beat Bits.ЛЕГО VIDIYO поставува нудат безбедно социјална игра искуство, помагајќи им на децата да стане режисери, продуценти и ѕвезди од нивните музички спотови. (7 cm) долго и во 3.Оваа playset, исто така, го прави голем одмор подарок за секое дете кој сака, музички играчки, играње и вршење.Тие можат да изберат од самовила крила, цвет, или виолина дизајн – или да направите свој.Споделување вашите дете е љубовта на музика, како тие директно, се произведуваат и ѕвезда во музички спотови со членови на бендот и кул специјални ефекти.Оваа ЛЕГО VIDIYO Народната Бајка Beat Box (43110) го прави секој изведба возбудливо.Децата ќе го сакам стилизирање на Beat Box користење на ЛЕГО парчиња.Преземање на бесплатен стан за да го скенира музика minifigure играчка и ја откриваат народната бајка е фаза персона.Скенирање на QR кодот за да видите уред компатибилност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.