2 парчиња ноќта на Вештерките Тиква Резба Алатки Pumpkin Carving Поставите Pumpkin Carving Алатка Поставите Pumpkin Carving вежба ноќта на Вештерките Додатоци
Свеж

2 парчиња ноќта на Вештерките Тиква Резба Алатки Pumpkin Carving Поставите Pumpkin Carving Алатка Поставите

DEN 479.52

Достапно е за нарачката

Направи резба повеќе смешни, има една незаборавна ноќ на Вештерките со семејствата.Лесен за употреба и чисти,рака мие само.Овој производ содржи функционална остар раб не се погодни за деца под 8 години,за употреба под возрасни надзор.Изберете тиква, се создаде отворање, отстранување на утробата, издлаби интересен дизајн, и се стави малку свеќа во неа, тогаш може да оди надвор, со фенер во текот на ноќта.Материјал : Пластични и челик.- Големина на лопата : Прибл. 13x6.5 см.- Големина на гравирање нож : Прибл. 13x2.5 cm.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.