ienza РКА 3,5 мм Женски Џек Аудио Кабел за Tritton Kunai, AX180, AX120, и Желка Плажа Слушалки
Свеж

ienza РКА 3,5 мм Женски Џек Аудио Кабел за Tritton Kunai, AX180, AX120, и Желка Плажа Слушалки

DEN 190.80

Достапно е за нарачката

Спецификации : РКА Piggyback 3,5 мм Женски Џек Аудио Кабел.Должина : Околу 6 метри.ienza е регистрирана трговска марка.Употреба на ienza марка без претходна писмена согласност на ienza, LLC.може да претставува знак на права и нелојалната конкуренција во кршење на федералните и државните закони.ienza производи се развиени како ефективни алтернативи на ОЕМ делови.Тие не се нужно поддржан од страна на Оем.Спецификации : РКА Piggyback 3,5 мм Женски Џек Аудио Кабел.Должина : Околу 6 метри.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.