POPULO 135W Ротари Алатка Комплет со Променлива Брзина W/ Flex Вратило, 149pcs Додатоци и Носење за Брусење, Сечење, резби во Дрво, Пескарење, и Гравирање
Свеж

POPULO 135W Ротари Алатка Комплет со Променлива Брзина W/ Flex Вратило, 149pcs Додатоци и Носење за Брусење,

DEN 767.28

Достапно е за нарачката

Ергономски Дизајн и Моќни – Тоа е надградена дизајн со текот на-украсениот контрола на алатката, што сте помалку fatigued за долго време операција, не прави врева.Изграден со 135w мотор, благодарение на подобрување на саќе отвори, ја штити ротари алатка против прегревање и се протега својот живот. 149 Додатоци & Прилози – Доаѓа со 149 парчиња стандардни додатоци кои се добро организирани во футрола за лесно место и го носат.Се натпреваруваат за брусење, сечење, полирање, дупчење, гравирање, брусење на дрво, пластика, метал, тула, камен, стакло, ПВЦ.Flex вратило прилог на ротари алатка, што го прави лесно да се постигне е тешко да се постигне места.Транспарентна стража, те штити далеку од искри кога сечење или мелење, побезбедно операција.Вежба локатор со владетел за дупчење и прецизно.Лесна Контрола – За вклучување/исклучување за да те прави да започне.Тоа има брзина на прилагодување со 6 подесувања од 10,000-32,000 вртежи во минута, со ротирачки за брзо прилагодување бирање, можете да деликатна резби во дрво, стакло, метали, пластика, плочки и други различни материјали лесно.Универзална Чак Избор – Ова ротари алатка прифаќа сите ротари алатка додатоци со месо тело големина од 1/16" да 1/8" со промена на различни collets, е, исто така, може да се компатибилни со други брендирани ротациони машински алатки додатоци како Dremel, GOXAWEE, Апекс Гради на пазарите.Вретено заклучување за лесно менување на додатоци.Широка Употреба – Со овој ротари алатка за полнење, може да се намали, песок, мелење, издлаби, полски, изостри, вежба или мазна работното парче за секој дом подобрувања или изработката работа може да се сонува.Се користи за DIY занает и создавањето, поправка домашни задачи, мали и домашни проекти.Тоа е неверојатен подарок за пријатели, членови на семејството, особено за DIYer. 30-дена пари назад, ако не сте задоволни со оваа набавка, една година гаранција, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил ако имате било какви прашања, ние сме тука, сакам да им се помогне!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.