SPTA 10Pc ХСС Рутер Карбид Гравирање Битови & 10Pcs Рутер Малку 1/8(3мм) месо тело за Ротари Алатки за DIY Дрво, Резба, Гравирање, Дупчење
Свеж

SPTA 10Pc ХСС Рутер Карбид Гравирање Битови & 10Pcs Рутер Малку 1/8(3мм) месо тело за Ротари Алатки за DIY Дрво,

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

Материјал : Направен од висок квалитет на high speed челик за долг живот и исклучително прецизен намалувања прв пат, заштедува енергија и стрес.Месо тело со дијаметар : 1/8" (прибл 3мм)месо тело; Контролира длабочината на сечење минимизира провизиите.Широк спектар на апликации : Овој Рутер битови поставување мора да биде вреден додаток на вашиот ротари алатка, која е компатибилна со повеќето популарни ротари tools. 20pcs на најчесто се користи рутер малку видови, вклучувајќи прав, трим, V каналите, beading, залив, слот машина и повеќе за да ги задоволат вашите различни потреби.Може да се користи за дрво, бакар, алуминиум, метал, ABS, акрил, ПВЦ, најлон, Смола, пластика и повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.