DSP Електрични Жилет за Мажи Електрични Хлапак Cordless Mens Чешлање Комплет Водоотпорен Ротари Shavers Носот Коса Тример USB Полнење Бричење Комплет
Свеж

DSP Електрични Жилет за Мажи Електрични Хлапак Cordless Mens Чешлање Комплет Водоотпорен Ротари Shavers Носот

DEN 933.36

Достапно е за нарачката

【4 во 1 Адвокатско Чешлање Колекции】DSP чешлање сет за мажи вклучува електричен хлапак, нос коса тример, телото groomer и 1-10мм прецизност dial.Уживајте во косата-слободен мазни кожата без иритација и да ги задоволи вашите различни отстранување на влакна потреби.Совет : Ако вашата брада е премногу долг, што подобро би трим пред страна на телото groomer потоа користете го ротари хлапак, можете да добиете повеќе совршено чешлање резултат. 【Уникатен Ротари Switch】Електрични хлапак за мажи усвојува посебни ротари switch дизајн.Едноставно пресврт, можете да уживате во удобно бричење искуство.Не се лизга површина не е само полесно да се одржи, но, исто така, повеќе прецизност за бричење. 【Мазна & Поблиску Бричење】Флексибилни 3 D лебдат глави автоматски се адаптира на контурите на вашето лице и да ви обезбеди удобно и затворете ги избричат.Авто-острат ножеви се прецизност земјата да останат остри подолго.Единствена машина глави дизајн, не ќе го пропушти секој агол на вашето лице. 【Целото Тело Перат】Со надградена водоотпорен технологија, мустаќи ножици може да се користи на двете суви и влажни.Сите нејзини прилози се лесно да се замени и чиста. 【Брзо Полнење преку USB】Само околу 2 часа полнење на електрични жилет за мажите можат да работат ефикасно за долго време.Долготрајна батерија е идеална за патување.Бесплатна база стојат направи складирање повеќе лесно.Сакам да се секогаш да се подготвени за денот?Само го користите овој mens чешлање за полнење и трим вашата брада или носот на косата пред излегување без непријатно.Со IPX5 водоотпорен технологија, можете да го користите електрични жилет и на суво и влажно. 1-10мм прилагодливи прецизност бирање може да ви помогне да скратите косата, поточно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.