edn SmallGarden со Босилек SeedPods, Затворен Расте Smart Градина Дополнителен Комплет за Свеж Дом Одгледуваат Билки, Растенија и Цвеќиња
Свеж

edn SmallGarden со Босилек SeedPods, Затворен Расте Smart Градина Дополнителен Комплет за Свеж Дом Одгледуваат

DEN 2159.76

Достапно е за нарачката

(i OS САМО) Компактен Расте : Расте до 10 различни растенија во време од избор на билки, зеленчук и цвеќе.Пријавете се за ēdn е изборен smart Членство програма каде што можете да го надополнува Seed Pods врз основа на природен раст циклус на вашата жетва.Автоматски Светла : Нема windows или расте светла е потребно.Вода Известувања преку ēdn стан, па вашиот растенија никогаш не одат жеден за Вода Известувања преку ēdn стан, па вашиот растенија никогаш не одат жеден.Wifi-От и Стан Контролирани : Контрола на вашиот градина од вашиот телефон во секое време, насекаде (2.4 GHz Wi Fi е потребно).Пакетот вклучува Small Garden, а 12 V адаптер, и 10 Василиј Seed Pods за вас да се добие почна да расте веднаш.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.