Гроздобер Разгледница Прекрасна Девојка Кластер На Розови Цвеќиња И Зелени Лисја Ручек Кеси За Жени, Мажи, Деца, Девојки И Момчиња Возрасни Изолирани,Обновливи Тер
Свеж

Гроздобер Разгледница Прекрасна Девојка Кластер На Розови Цвеќиња И Зелени Лисја Ручек Кеси За Жени, Мажи, Деца,

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

Високо Квалитетен Материјал : Трајни Оксфорд Ткаенина И Поставата Алуминиумска Фолија Е Изолациони Безбедно Материјал, Тоа Може Да Се Задржи На Храна Или Пијалоци, Свежо/Кул/ Загрее Да Се 4-6 Часа.5" X 5" X 8"(L X W X H),Погоден За Ручек Бенто Кутија И Некои Закуски Овошје.Еден Предниот Џеб Дизајн Организирате Вашите Салфетка И Лични Работи, Како Што Се Вашиот Телефон,Автобуска Карта,Ткиво,И Др.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.