Wamika Sunflowers Ретро Daisy Ручек Торба Кутии Кулер Термички Tote Изолирани Обновливи за Деца Студентите Момчиња Девојчиња Училиште Материјали,Флорални Ручек Торба Lunchbox Вод
Свеж

Wamika Sunflowers Ретро Daisy Ручек Торба Кутии Кулер Термички Tote Изолирани Обновливи за Деца Студентите Момчиња

DEN 288.00

Достапно е за нарачката

Ткаенина.Увезени. ❤【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & КОМПАКТЕН ДИЗАЈН】 Со совршена големина на 11.5x5x11.5 инчи, оваа сончоглед ручек торба е флексибилни и доволно големи за да се одржи една 6 x 10 x 4 инчен контејнери и три 330ml лименки кока Кола, prefect за 1 лице ручек.Компактен дизајн го прави ретро сончоглед ручек кутија не заземаат премногу простор, но поседуваат голем капацитет.Опремени со премиум патент, изолирани ручек торба имаат екстра долг живот време. ❤【IREUSABLE & мала ТЕЖИНА】 Направени со висок квалитет најлон и полиестер ткаенини, нашите големи ручек кутија може да се спречи rips ефикасно, за да се обезбеди максимална трајност и живот и време.Со само 205g тежина, овој freezable направи да се чувствувате како носи ништо кога е празен. ❤【INSULATE ДО ШЕСТ ЧАСА & LEAKPROOF ДИЗАЈН】 Со супериорен лесна едно парче алуминиум поставата и поместена со 8мм EPE пена, нашите еднорог ручек boxs' зачувување на времето до 6-8 часа за чување на храна или пијалоци, свежо и топло/ладно, кој прави да уживате во животот насекаде и во секое време.Лесна едно парче алуминиум поставата и leakproof дизајн, нема повеќе протекување проблем се случи. ❤【IVERSATILE и ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】 Изолација & leakproof дизајн го прави овој ручек кутија може да ги исполни вашите различни потреби : свежи/ ладна /топло.Тоа напор се задржи на храна или пијалаци кул/топло кога вие и вашата сакана семејство или пријатели оди на пикник.Широко отворен дизајн го прави можете лесно да пристапите до вашата храна и лесни за чистење. ❤【100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на】 посветуваме да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да донесе најдобри шопинг искуство за секој наш клиент.Ако не сте задоволни со нашата производ, контактирајте со нас и можеме да ви понудиме целосна наплата.Без прашања праша!.Боја : Мулти 1.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.