FlowFly Деца Ручек кутија Изолирана Мека Торба Мини Ладилник Назад на Училиште Термички Оброк Tote Комплет за Девојки, Момчиња, Борец
Свеж

FlowFly Деца Ручек кутија Изолирана Мека Торба Мини Ладилник Назад на Училиште Термички Оброк Tote Комплет за

DEN 352.80

Достапно е за нарачката

✿ Материјал : Flow Fly обновливи Ручек Торба е направен од високо трајни 600 D Полиестер,храна безбедно PEVA поставата и здрав патентите. ✿ Добар Употреба : Премиум ткаенина градба ја прави оваа мала сина боја маскирна ручек комплет трајни и лесни да се чистат.Со ice pack,изолација, помага задржат топла и ладна температура целиот ден за да се подобри квалитетот на храната, свежината и вкусот,се задржи здрав оброк.Тоа е отпорни на влага,брза и едноставна Организација,совршен за Age3+ деца и On-The-Go Родители. ✿ Патување-friendly дизајн – Секој преносен,компактен, лесен ручек pail може да се одржи една добра големина контејнер со многу простор за закуски, прибор и сок кутии.Карактеристики вклучуваат zippered пред џеб за крие изненадување десерт или забава белешка, корисна внатрешна мрежа торбичка совршен за салфети и прибор,може да се обезбеди шишиња со вода или мраз пакети во кутија. ✿ Пространа Дизајн – Мерки H : 4.33 x W : 7.7 x L : 10.6 инчи.Вие ќе најдете на оваа расклопна ручек торба супер пространа и нема да има проблем вклучите вашиот месо и млеко во внатрешноста,Оди напред, пак екстра дека лекување!Оваа Flow Fly ручек торбичка одговараат за деца, возрасни, мажи, жени,работа,канцеларија,на плажа.Тоа е погоден за монтирање во ранец. ✿ Задоволството на клиентите – ПВЦ, BPA и Phthalate-слободно го прави тоа на еден еко-пријателски опција со неспоредлив квалитет и сигурен замена за услуга можете да им верувате.За Flow Fly.Flow Fly.Училишниот Ручек Торба Серија.Направени од високо-густина Полиестер,храна-безбедно PEVA поставата и здрав SBS патентите.Големина на : W : 7.7 x L : 10.6 x H : 4.33 инчи.Возраст Опсег : 3-15 години.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.