Изолирани Ручек Торба за Мажи/Жени - Возрасни Mens Ручек Кутија за канцелариска Работа Училиште Пикник Плажа - Leakproof Tote Торба Ладилник за Обновливи Freezable Ручек Торба з?
Свеж

Изолирани Ручек Торба за Мажи/Жени - Возрасни Mens Ручек Кутија за канцелариска Работа Училиште Пикник Плажа

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

Модерна и лесен дизајн е погодно да се користи како вашиот ручек торба, кулер торба, пикник торба, преземање торба или шопинг торба.Премиум композитни водоотпорен материјал е отпорна на валкани и абразија, заштита на вашиот ручек и предмети во внатрешноста од повремени splatters или слаби врнежи од дожд.Тоа е, исто така, идеален подарок за Денот на Мајката и на Таткото Ден. 【МУЛТИ ПРЕГРАДИ】 Kereter ручек кутија (10 x 6.Две мрежа џебови за вода во шишиња и внатрешната мрежа торба за ножеви, предници и лажици се совршени за пакување на сите храна и грицки во текот на целиот ден долго.Ако сос spills внатре, само избришете го со влажна крпа или салфети.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.