EASEHOLD Јадење Сушење Багажник, 2 Нивоа на 304 Нерѓосувачки Челик Мултифункционален Јадење Управување со Drainboard, Сечење Одбор Носителот, Utensil Држачот за Кујна Контра Заш?
Свеж

EASEHOLD Јадење Сушење Багажник, 2 Нивоа на 304 Нерѓосувачки Челик Мултифункционален Јадење Управување со Drainboard,

DEN 959.76

Достапно е за нарачката

【Мулти-Функционален Дизајн】 : Во голем сад rack (16.7 X 11.2 X 15.8 инчи) вклучува 1 плоча рек & 1 чаша решетката на продавница за плочи, чинии, чаши, садови, другата страна може да се задржи сечење на табли.Голем за една мала кујна, направи вашата кујна ја олеснуваат работата. 【304 од не ' Рѓосувачки Челик】 : 2 ниво јадење рек направени на 304 нерѓосувачки челик, ефикасно спречување на решетката од rusting и долготрајни.Забелешка : ако се најде "'рѓа" на полица, тоа е вода скала.И тоа може да се отстрани со избрише. 【Ултра Стабилен и Прилагодливи Полици】 : L-форма заграда се исклучително стабилен.На вшмукување чаша обезбедува дополнителна стабилност.Садот & сад полици слободно се прилагодливи за јадење поставеност. 【Монтажни Вода Пепелниците】 : Јадења сушење решетката има 2 pull-излез на вода пепелниците на дното за да се соберат drips од сад држачот.Тоа е лесно да се чисти и се идеални да ги задржи вашите countertop сува & чисти. 【Лесно да се Соберат】 : Едноставно се инсталира 2 цевки со L-облик загради, да ги поправат само со 4 навртки, место на полици и сето тоа е направено!Дури и ти дете не може да се заврши на собранието рок од неколку минути.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.