Навивам за Јадење Сушење Рек Големи Над Мијалникот Сад со Utensil Носителот Свитлива Потоне Rollable Решетката за Кујнски Мијалник Контра [Светло Сива, 20x 15.2]
Свеж

Навивам за Јадење Сушење Рек Големи Над Мијалникот Сад со Utensil Носителот Свитлива Потоне Rollable Решетката

DEN 623.76

Достапно е за нарачката

????【Над Мијалник Сушење Рек】20*15inch.Погоден за 20" потоне.Добар помошник за среди кујната и атмосфера дома.Мијалникот Јадење Решетката е направен од храна-одделение од нерѓосувачки челик, цевки и силиконски слој.Неговата силна нерѓосувачки челик состав дава голема носивоста. ????【Високо-Квалитетни Материјали】Направени на 304 Нерѓосувачки Челик со трајни изградба, моќен носивоста поддршка до 80lbs.'Рѓа-отпорни, не се лизга, и водоотпорен. ????【Мулти-Функција】Оваа сушење рек не само што може да се користи како машина одбор и не се лизга trivet мат за топла садови; но, исто така, како една порција drainer за чаши, чинии, чаши, тави, чаши. ????【Простор за Заштеда на енергија】преносни кујна сушење управување со убав кошница да се суво овошје.И лесно да се постават рамна, чиста, или навивам за чување во кабинетот кога не е во употреба, чување на вашата контра простор. ????【Лесно се Тркалаат-up Јадења Рек 】Тркалаат-up Јадења Решетката е составен од 18 нерѓосувачки челик, цевки, силикони мат за фиксна.Тоа е лесно да се собере и да ги чува во фиока или контра.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.