Smartwatches Број на страница 1 Ministerioslucycosme.org

Smart Watch, Bluetooth Повик Гласовен Разговор со отчукувањата на Срцето/Спиење Следи Фитнес Тракер, 1.28 Инчен
Свеж
Smart Watch, Bluetooth Повик Гласовен Разговор со отчукувањата на Срцето/Спиење Следи Фитнес Тракер, 1.28 Инчен
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 1836.00

Ситеден Активност Следење Водоотпорен Види : Нашето Здравје Следење Види Точно Може да се следи Вашите

FHX Smart Watch, Bluetooth Повик, Гласовен Разговор, отчукувањата на Срцето Мониторинг, Повеќе Спортски Режими,
Свеж
FHX Smart Watch, Bluetooth Повик, Гласовен Разговор, отчукувањата на Срцето Мониторинг, Повеќе Спортски Режими,
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 1192.80

Ситеден Активност Следење Водоотпорен Види : Нашето Здравје Следење Види Точно Може да се следи Вашите

Smart Watch, Bluetooth Повик Гласовен Разговор со отчукувањата на Срцето/Спиење Следи Фитнес Тракер, 1.28 Инчен
Свеж
Smart Watch, Bluetooth Повик Гласовен Разговор со отчукувањата на Срцето/Спиење Следи Фитнес Тракер, 1.28 Инчен
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 1348.80

Ситеден Активност Следење Водоотпорен Види : Нашето Здравје Следење Види Точно Може да се следи Вашите

ppqq Часовници - Smart Безжична во-Слушалка за Уво, Здравствен надзор, Повикувајќи, Чекор Види Вграден Bluetooth
Свеж
Ppqq Часовници - Smart Безжична во-Слушалка за Уво, Здравствен надзор, Повикувајќи, Чекор Види Вграден Bluetooth
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 887.76

Вграденво безжична Bluetooth слушалки : smart watch и Bluetooth 5.0 слушалка 2во1, еден уред, две функции, ново искуство з

Осум Коњи-S Smart Watch, 2S Фитнес Тракер Heart Rate Монитор, 5ATM Водоотпорен Pedometer Smartwatch Спиење Монитор
Свеж
Осум Коњи-S Smart Watch, 2S Фитнес Тракер Heart Rate Монитор, 5ATM Водоотпорен Pedometer Smartwatch Спиење Монитор
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 2748.00

[Лесни Повик, SMS и СТАН пораки известувања, далечински контрола на музика и камери, времето извештајот, sed

ZZK Smart Watch Мажите Хривнија Фитнес Активност Tracker Женски погоден за носене Уред за Следење Спортски Види,Б
Свеж
ZZK Smart Watch Мажите Хривнија Фитнес Активност Tracker Женски погоден за носене Уред за Следење Спортски Види,Б
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 981.60

[Долго траење на батеријата ситеден активност tracker] Прецизно се евидентираат ситеден активности, како ш

Smart Watch Жените MP3 Плеер за Музика Bluetooth Повик IP68 Водоотпорен отчукувањата на Срцето Спорт Крв Preasure
Свеж
Smart Watch Жените MP3 Плеер за Музика Bluetooth Повик IP68 Водоотпорен отчукувањата на Срцето Спорт Крв Preasure
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 1468.80

Здравствен надзор : Поддршка на отчукувањата на срцето мониторинг, отчукувањата на срцето сигнали, спие

LTLJX Smart Watch, 1.28Екран на Допир за Фитнес се Види со Мини Игри, отчукувањата на Срцето, Спиење Монитор,
Свеж
LTLJX Smart Watch, 1.28Екран на Допир за Фитнес се Види со Мини Игри, отчукувањата на Срцето, Спиење Монитор,
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 1089.60

Smart watch совршено ве придружува во секојдневниот живот или спорт фитнес вежби.Води евиденција за Ситеден

ZZK Smart Watch Мажите Хривнија Фитнес Активност Tracker Женски погоден за носене Уред за Следење Спортски Види,C
Свеж
ZZK Smart Watch Мажите Хривнија Фитнес Активност Tracker Женски погоден за носене Уред за Следење Спортски Види,C
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 859.20

053 kg Product Волумен 14 10 спортски режими можат да ви помогнат подобро да се разбере специфични спортски пода

Zeerkeer Деца Smart Watch Водоотпорен LBS Tracker Smart Watch за Деца со двонасочна Повик СОС Анти-Изгубени
Свеж
Zeerkeer Деца Smart Watch Водоотпорен LBS Tracker Smart Watch за Деца со двонасочна Повик СОС Анти-Изгубени
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 911.76

Само овие броеви може да се користи за бирање на се види.【Whatsapp : +8615581010480】 Топло Совети : ☞Деца Мобилен Т

Fitbit Обратно Smart Watch, Црна/Црна Алуминиум, Една Големина (S & L Бендови Се Вклучени) (Обновена)
Свеж
Fitbit Обратно Smart Watch, Црна/Црна Алуминиум, Една Големина (S & L Бендови Се Вклучени) (Обновена)
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 1567.20

Песна на вашата ситеден активност, 24 / 7 отчукувањата на срцето, & спиење фази сите со 4+ денот на животнио

hhscute Паметни Часовници за Жени,рачен часовник Здравје Фитнес Тракер Притисни Порака Моќ Резерва за iOS Телефони
Свеж
Hhscute Паметни Часовници за Жени,рачен часовник Здравје Фитнес Тракер Притисни Порака Моќ Резерва за IOS Телефони
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 167.52

⌚1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран

JKRED D11 Унисекс Smart Wristband Здравствен надзор Фитнес Тракер IP67 Водоотпорен Спорт Smartwatch 1.3-инчен
Свеж
JKRED D11 Унисекс Smart Wristband Здравствен надзор Фитнес Тракер IP67 Водоотпорен Спорт Smartwatch 1.3-инчен
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 1404.00

1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екранот

Looy Класичен Силикони Замена Smart Watch Бенд 22mm, за Фосилни Мажите Генералот 5 Carlyle/Жени Генералот 5
Свеж
Looy Класичен Силикони Замена Smart Watch Бенд 22mm, за Фосилни Мажите Генералот 5 Carlyle/Жени Генералот 5
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 167.76

【Погоден за】Совршено се вклопуваат за Фосилни Мажите Генералот 5 Carlyle / Жени Генералот 5 Julianna / Фосилни П

hhscute Паметни Часовници за Жени,рачен часовник Здравје Фитнес Тракер Притисни Порака Моќ Резерва за iOS Телефони
Свеж
Hhscute Паметни Часовници за Жени,рачен часовник Здравје Фитнес Тракер Притисни Порака Моќ Резерва за IOS Телефони
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 167.52

⌚1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран

Еластична Бендови Компатибилен со Фосилни Генералот 5 Julianna/Carlyle/Гарет МЕНАЏМЕНТОТ на Бендот, 22mm Брзо
Свеж
Еластична Бендови Компатибилен со Фосилни Генералот 5 Julianna/Carlyle/Гарет МЕНАЏМЕНТОТ на Бендот, 22mm Брзо
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 239.52

【Уникатен Модел】 : издвоите со повеќе различни везови модели Избори, да го Персонализирате вашиот види

hhscute Паметни Часовници за Жени,рачен часовник Здравје Фитнес Тракер Притисни Порака Моќ Резерва за iOS Телефони
Свеж
Hhscute Паметни Часовници за Жени,рачен часовник Здравје Фитнес Тракер Притисни Порака Моќ Резерва за IOS Телефони
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 167.52

⌚1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран

hhscute Паметни Часовници за Жени,рачен часовник Здравје Фитнес Тракер Притисни Порака Моќ Резерва за iOS Телефони
Свеж
Hhscute Паметни Часовници за Жени,рачен часовник Здравје Фитнес Тракер Притисни Порака Моќ Резерва за IOS Телефони
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 167.52

⌚1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран

hhscute Паметни Часовници за Жени,рачен часовник Здравје Фитнес Тракер Притисни Порака Моќ Резерва за iOS Телефони
Свеж
Hhscute Паметни Часовници за Жени,рачен часовник Здравје Фитнес Тракер Притисни Порака Моќ Резерва за IOS Телефони
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 167.52

⌚1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран

YLB M5S GPS Smart Watch Мажите s Независни Цртан филм отчукувањата на Срцето Следи IP67 Водоотпорен Компас Барометар
Свеж
YLB M5S GPS Smart Watch Мажите S Независни Цртан филм отчукувањата на Срцето Следи IP67 Водоотпорен Компас Барометар
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 5541.36

И употреба на боја круг метар за да се прикаже вашата моментална отчукувањата на срцето зона, а срцето г

VVPONMEIQS 2in1 Smart Watch со Bluetooth Слушалка отчукувањата на Срцето Фитнес Тракер Крвен Притисок Монитор
Свеж
VVPONMEIQS 2in1 Smart Watch со Bluetooth Слушалка отчукувањата на Срцето Фитнес Тракер Крвен Притисок Монитор
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 1007.76

Тоа може да се каже дека е со висок квалитет и ниска цена.Watch / smart види, таа е погодна за возрасни или деца,

VVPONMEIQS 2in1 Smart Watch со Bluetooth Слушалка отчукувањата на Срцето Фитнес Тракер Крвен Притисок Монитор
Свеж
VVPONMEIQS 2in1 Smart Watch со Bluetooth Слушалка отчукувањата на Срцето Фитнес Тракер Крвен Притисок Монитор
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 1007.76

Пакетот вклучува : 1 х Smart Bluetooth слушалки Watch1 x Види Charger1 x Manual We се посветени на 100% задоволството на клиент

FAFAN Брзо Ослободување Види Бенд Погоден за Samsung 22mm Smartwatch Рака Гроздобер Синџир Рака 6.29 инчи-8.66
Свеж
FAFAN Брзо Ослободување Види Бенд Погоден за Samsung 22mm Smartwatch Рака Гроздобер Синџир Рака 6.29 инчи-8.66
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 460.80

⭐【Компатибилност】еластичен најлон види бенд е компатибилен со 22mm паметни часовници.Совршен за вашат

Smart Watch 2022(Примите Повик/Бирање), 1.70 во Full HD Екран на Допир Smartwatch Фитнес Тракер со Повик/Text/отчукувањата
Свеж
Smart Watch 2022(Примите Повик/Бирање), 1.70 во Full HD Екран на Допир Smartwatch Фитнес Тракер со Повик/Text/отчукувањата
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 1181.52

Обидете се да не стави да се види во вода) (1) известувањето дозвола во поставките на телефонот е вклучена

Donerton Smart Watch, Фитнес Тракер за Андроид Телефони, Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето и Спиење Следење,
Свеж
Donerton Smart Watch, Фитнес Тракер за Андроид Телефони, Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето и Спиење Следење,
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 911.76

повик и известувања за порака : кога ќе се поврзете на smart watch до вашиот паметен телефон, ти никогаш нема д

Apple се Види Серија 3 (GPS, 42MM) - Простор Сива Алуминиум Случај со Црна Спорт Бенд (Продолжува)
Свеж
Apple се Види Серија 3 (GPS, 42MM) - Простор Сива Алуминиум Случај со Црна Спорт Бенд (Продолжува)
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 4967.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Amazfit GTS 2 Мини Smart Watch GPS Фитнес Тракер за Мажи Жени, Алекса Built-in, 14 Дена Батеријата, 70+ Спортски
Свеж
Amazfit GTS 2 Мини Smart Watch GPS Фитнес Тракер за Мажи Жени, Алекса Built-in, 14 Дена Батеријата, 70+ Спортски
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 2318.88

На PAI здравствена проценка систем, исто така, процеси комплекс здравствени податоци со напреден алгорит

Samsung Electronics Галакси Watch 4 Класичен 46mm Smartwatch со ЕКГ Следење Tracker за Здравствена Кондиција
Свеж
Samsung Electronics Галакси Watch 4 Класичен 46mm Smartwatch со ЕКГ Следење Tracker за Здравствена Кондиција
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 8136.00

Корисниците не треба да се толкува или да преземе клинички акција врз основа на уредот без консултација

Samsung Electronics Галакси Watch 4 44mm Smartwatch со ЕКГ Следење Tracker за Здравствена Кондиција да Работи
Свеж
Samsung Electronics Галакси Watch 4 44mm Smartwatch со ЕКГ Следење Tracker за Здравствена Кондиција да Работи
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 5759.76

Одберете меѓусебно се види бендови се продава одделно.Се избегне прекумерна, ненадејна температурни пр

Fitbit Смисла Напредни Smartwatch со Алатки за Здравјето на Срцето, Стрес Менаџмент & Кожата Температура Трендови,
Свеж
Fitbit Смисла Напредни Smartwatch со Алатки за Здравјето на Срцето, Стрес Менаџмент & Кожата Температура Трендови,
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 4798.80

EDA Скенирање стан детектира electrodermal активност која може да укажуваат на вашето тело одговор на стрес и в