Led светилки Број на страница 1 Ministerioslucycosme.org

НОВИ LON0167 80 Компјутери Супер Светло 3мм Сламена Шапка Сини LED Светилка Емитуваат Светлина Диоди DC 2.5-3.0
Свеж
НОВИ LON0167 80 Компјутери Супер Светло 3мм Сламена Шапка Сини LED Светилка Емитуваат Светлина Диоди DC 2.5-3.0
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 216.48

Име На Производ : Емитуваат Светлина Диоди;Материјал : Метал, Пластика.Емитира светла Боја : Сина;Напон : D

НОВИ LON0167 30 Компјутери Супер Светло 5mm Рамна Глава Сини LED Светилка Емитуваат Светлина Диоди DC 2.5 V-3V
Свеж
НОВИ LON0167 30 Компјутери Супер Светло 5mm Рамна Глава Сини LED Светилка Емитуваат Светлина Диоди DC 2.5 V-3V
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 224.40

Име На Производ : Емитуваат Светлина Диоди;Материјал : Метал, Пластика.Емитира светла Боја : Сина;Напон : D

Bettomshin 50Pcs 3мм Кол 3 PIN LED Светлина Диоди, Дифузен Круг Главата 20mA Светилки Сијалица, Електроника
Свеж
Bettomshin 50Pcs 3мм Кол 3 PIN LED Светлина Диоди, Дифузен Круг Главата 20mA Светилки Сијалица, Електроника
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 178.32

[SIZE] Дијаметар 3мм / 0.12"; Тековните : 20m A; Материјал : emiconductor; Монтажа игла тип : во линија, 3 игли; Светилка мо

НОВИ LON0167 3W 3000-3500K Топло Бела Светлина, LED Светилка Мушка Emitter 160-180LM w Ѕвезда База 4pcs(3W 3000-3500K
Свеж
НОВИ LON0167 3W 3000-3500K Топло Бела Светлина, LED Светилка Мушка Emitter 160-180LM W Ѕвезда База 4pcs(3W 3000-3500K
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 250.08

Име на производ : LED Emitter;DC Forward Voltage : 3.03.9 V;DC Напред Тековната : 700750m A.Прозрачна fлукс : 160180 LM;Боја Temperarute : 300035

НОВИ LON0167 40 Парчиња 2 Терминали F2 2mm Црвено Емитуваат Светлина Диоди LED Светилка DC 2.5-3.0 V Замена(40
Свеж
НОВИ LON0167 40 Парчиња 2 Терминали F2 2mm Црвено Емитуваат Светлина Диоди LED Светилка DC 2.5-3.0 V Замена(40
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 217.68

Име На Производ : Емитуваат Светлина Диоди;Материјал : Метал, Пластика.Емитира светла Боја : Црвена;Напон

Bulbrite 776667 7W 2700K LED7ST18/27K/FIL/2 ДОВЕДЕ ST18 Сијалица со Среден/Стандард База, Топло Бела (2 Парчиња)
Свеж
Bulbrite 776667 7W 2700K LED7ST18/27K/FIL/2 ДОВЕДЕ ST18 Сијалица со Среден/Стандард База, Топло Бела (2 Парчиња)
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 647.28

Вклучени во кутија е : 1 LED сијалица со вжарено.Идеален за резиденцијални, привезоци, sconces, и Таванот Тела.

Grenprofa E12 LED Свеќа Сијалица Dimmable, 6 Pack 350 Лумен Мали Лустерот Светилки, 4W (40W Халоген Еквивалент)
Свеж
Grenprofa E12 LED Свеќа Сијалица Dimmable, 6 Pack 350 Лумен Мали Лустерот Светилки, 4W (40W Халоген Еквивалент)
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 256.56

【10% 100% Dimmable】светлината на candelabra светилки може да се прилагоди од 10% до 100% , треперење бесплатно полн спе

Светлината Емитуваат Диоди, Висока Јачина на Мали SMD LED Диоди Отпорници за Led Светла за Автомобилски Dashboards
Свеж
Светлината Емитуваат Диоди, Висока Јачина на Мали SMD LED Диоди Отпорници за Led Светла за Автомобилски Dashboards
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 196.56

Светлината‑емитирачки диоди не само низок напон, ниска потрошувачка на енергија, но исто така ефикасна

Светлината Емитуваат Диоди, Висока Јачина на Мали SMD LED Диоди Отпорници за Led Светла за Автомобилски Dashboards
Свеж
Светлината Емитуваат Диоди, Висока Јачина на Мали SMD LED Диоди Отпорници за Led Светла за Автомобилски Dashboards
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 189.36

Светлината‑емитирачки диоди не само низок напон, ниска потрошувачка на енергија, но исто така ефикасна

YHW Smart LED Сијалица, УЛ Наведени, Работа со Алекса&Google, WiFi+Bluetooth+RF Далечински управувач, 9W E26
Свеж
YHW Smart LED Сијалица, УЛ Наведени, Работа со Алекса&Google, WiFi+Bluetooth+RF Далечински управувач, 9W E26
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 431.76

✅【Синхронизирање на Музиката】, Без разлика што се музичар или гејмер,филмски фанови,боја сијалица мож

Grenprofa E12 LED Свеќа Сијалица Dimmable, 6 Pack 350 Лумен Мали Лустерот Светилки, 4W (40W Халоген Еквивалент)
Свеж
Grenprofa E12 LED Свеќа Сијалица Dimmable, 6 Pack 350 Лумен Мали Лустерот Светилки, 4W (40W Халоген Еквивалент)
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 287.76

Не е за користење во целосно ограден тела.Погоден за сува локации.LED Сијалица x 6 Instruction Прирачник x 1.Нашит

5W MR16 LED Сијалица, 3000K Топло Бела, 500 Lumens, 38 Степен, AC/DC12V, GU5.3 База, 50W Халоген Сијалица Противвредност,
Свеж
5W MR16 LED Сијалица, 3000K Топло Бела, 500 Lumens, 38 Степен, AC/DC12V, GU5.3 База, 50W Халоген Сијалица Противвредност,
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 359.76

√ Енергијазаштеда : замени 40 W50 W халоген сијалица противвредност, ја зачувате вашата електрична сметка,

Sunlite 80702 LED C7 Празник Декоративни Сијалица На 0,4 W, E12 Candelabra База, Фацетирани Божиќ-Светла Nightlight,
Свеж
Sunlite 80702 LED C7 Празник Декоративни Сијалица На 0,4 W, E12 Candelabra База, Фацетирани Божиќ-Светла Nightlight,
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 275.04

НАДГРАДБА НА LED Овие не dimmable празник декоративни светилки се директна замена за блескаво.Тие имаат C7 фо

Празник Осветлување Штекер LED Мазна C7 Розова Замена Божиќни Светилки за E12 Приклучоци, Енергетски Ефикасни
Свеж
Празник Осветлување Штекер LED Мазна C7 Розова Замена Божиќни Светилки за E12 Приклучоци, Енергетски Ефикасни
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 671.76

НОВА И ПОДОБРЕНА ПОСВЕТЛА ЛЕР.Нашата нова SMD енергетски ефикасни LED светилки имаат 2 светли LED е за убави

CTKcom 7W BR20 LED Сијалица (4 Парчиња)- 2.5 инчен 65W Еквивалент Внатрешна/Надворешна Осветлување Супер Светло
Свеж
CTKcom 7W BR20 LED Сијалица (4 Парчиња)- 2.5 инчен 65W Еквивалент Внатрешна/Надворешна Осветлување Супер Светло
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 976.80

1.✔Висок Квалитет 4.✔Лесен за инсталација : дневна светлина Бела 6000 K6500 K и 370lm, 7 W = 65 вати противвредност,

JUSTWEIXING 200W 300W 400W 500W 600W Вати 30-34V Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА КОЧАН Сијалица Чип Ладно Бела за
Свеж
JUSTWEIXING 200W 300W 400W 500W 600W Вати 30-34V Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА КОЧАН Сијалица Чип Ладно Бела за
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 623.52

100% сосема нов и висок квалитет.Направени од висококвалитетни материјали, издржливи.Тоа е моќен и лесен

WiZ Поврзани Боја 60W A19 Smart WiFi Сијалица, 16 Милиони Бои, Компатибилен со Алекса и Google Дома Помошник,
Свеж
WiZ Поврзани Боја 60W A19 Smart WiFi Сијалица, 16 Милиони Бои, Компатибилен со Алекса и Google Дома Помошник,
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 311.76

Лесно Подесување : Wi Z полна боја smart светилки работат со вашиот постоечки WiFi рутер; Нема дополнителни по

Контрола Бренд Agder Лустерот
Свеж
Контрола Бренд Agder Лустерот
Достапно е за нарачката
Оценка на купувачите:
DEN 22636.56

Лустерот изработени од бронза заврши метал и стакло.Бара (10) 40 W E12 светилки не се вклучени.Таванот крошна