Silverstone SST-PP07-BTSR - 30cm Molex да 4X SATA Ракави Проширување Кабел, црвена
Свеж

Silverstone SST-PP07-BTSR - 30cm Molex да 4X SATA Ракави Проширување Кабел, црвена

DEN 548.40

Достапно е за нарачката

Се прошири кабел должина на постојните напојување.Секоја жица е индивидуално ракави во црна, бела или црвена.Компатибилен со сите ПСУ е.Опис на производот 4pin до 4 SATA_300mm, црвен Сет Содржи : Silver Stone SST-PP07-BTSR.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.