JMT 6Gbps Директно SATA 3.0 III 7Pin да SATA III SATA 3 SATA3.0 Кабел Рамен Податоци Кабелот 60см за HDD SSD
Свеж

JMT 6Gbps Директно SATA 3.0 III 7Pin да SATA III SATA 3 SATA3.0 Кабел Рамен Податоци Кабелот 60см за HDD SSD

DEN 153.60

Достапно е за нарачката

Бренд Име : JMT.SATA 3.0 кабел нуди трајни висок квалитет на врската.Префрлете го оценувате : 6.0 GB/С Трансфер го оценувате до 2 пати побрзо од SATA 2.0 3 GB/s верзија и е наречен супер брзина SATA.Компатибилен со SATA III ,исто така надолна компатибилен со SATA-II(3 Gb/s)/SATA-јас(1.5 Gb/s).Поврзување : SATA 3.0 Машки да се Машки(7-пински до 7-пински права).Опис?Бренд Име : JMT Модел : SATA 3.0 SATA 3.0 кабел нуди трајни високо квалитетна конекција со Голема брзина на пренос на податоци за SSD HDD.Направи plug-and-play конекции за такви уреди како SATA3.0 6 GB/s Адаптер и SATA3.0 Хард Диск или на друг периферни уреди.Станот кабел со метален latch Трансфер го оценувате : 6.0 GB/С Трансфер го оценувате до 2 пати побрзо од SATA 2.0 3 GB/s верзија и е наречен супер брзина SATA Компатибилен со SATA III ,исто така надолна компатибилен со SATA-II(3 Gb/s)/SATA-јас(1.5 Gb/s) Поврзување : SATA 3.0 Машки да се Машки(7-пински до 7-пински права) Должина : 60cm .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.