1.5 Метри Сериски(АТА) Кабел, SATA на 90 Степен Десен Агол SATA Конектор, Еден Десен Агол SATA Кабел, 26 AWG, Црвена, eSATA Машки да Внатрешен SATA Машки Пренос на Податоци Кабел, CableWhol
Свеж

1.5 Метри Сериски(АТА) Кабел, SATA на 90 Степен Десен Агол SATA Конектор, Еден Десен Агол SATA Кабел, 26 AWG,

DEN 1555.20

Достапно е за нарачката

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ SATA КАБЕЛ : Serial ATA кабли работи на сериски сигналот што им овозможува да ги чисто пренос на податоци во повеќе униформа и сигурен начин.Ја елиминира електрични пречки проблем кој го негира брзина или го нарушува врската целосно.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : Serial ATA кабли се помали во дијаметар и се во можност да ги подобрат воздух-протокот на вашиот компјутер и да помогне да се зачува својата долгорочна изведба.Го намалува прашања од Над-греење.Мали и добро се вклопува во вашиот КОМПЈУТЕР случај.Додавање на мали кабел овозможува повеќе простор за проток на воздух, помага да се задржи вашиот КОМПЈУТЕР работи ладилникот.ДЕСНА АГЛЕСТА И ТЕНОК ДИЗАЈН : Една од крајот карактеристики 90 степени десен агол конектор кој им помага на дофат тесни и тешко места.На тенок дизајн на кабел обезбедува помалку нередот и даде чисти и професионален изглед.ДОСТАПЕН ВО ГОЛЕМИНИ : Доаѓа во големини на 11.4 мм и 17.08 мм за вашите специфични потреби.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Ние сме горди да понуди доживотна гаранција на нашите кабли, adaptors и на повеќето од нашите производи.Големина : 0.5 метри.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.